Відмінні риси колекторів SintSolar
  1. Висока ефективність
    1. Високоселективне покриття поглинаючої панелі (у моделі колектора SintSolar CS)

      Завдяки цьому покриттю поглинаюча панель здобуває більше тепла від сонячного випромінювання з високою ефективністю: 95% поглинається та лише 5% енергії випромінюється (для порівняння, для чорної фарби 94% - поглинається, 88% - випромінюється).


      Порівняння покриття
      Порівняння покриття поглинаючої панелі

      Глобальне випромінювання на території України (у порівнянні з Туреччиною, Ізраілем чи Грецією) складається на 40-60% з розсіяного світла. Для того щоб ефективно перетворювати розсіяне випромінювання в теплове - необхідно використовувати сонячні колектори з високоселективним покриттям поглинаючої панелі.

      Високоселективний колектор SintSolar CS у зимові місяці і хмарні дні поглинає на 40% більше тепла (а в середньому за рік - на 20%) ніж аналогічний колектор з поглинаючою панеллю, покритою селективною чорною фарбою. Якщо порівнювати колектор SintSolar CS із аналогічним колектором з поглинаючою панеллю, покритої „чорним хромом”, то середньорічна різниця складає 12%.

    2. Висока теплопровідність поглинаючої панелі

      Поглинаюча панель виготовлена з міді. Мідь є металом із великим коефіцієнтом теплопроводності. Це забезпечує максимальну ефективність відводу тепла від усієї поверхні поглинаючої панелі.

    3. Велика площа контакту трубок що відводять тепло, з мідною стрічкою

      Для ефективного переносу тепла в поглинаючій панелі колектора SintSolar CS, мідна стрічка з'єднується з трубками що відводять тепло за допомогою пайки олов'яним припоем. Це дозволяє одержати велику площу контакту з малим термічним опором, не ушкоджуючи селективне поглинаюче покриття. Використовувана технологія забезпечує високу ефективність поглинаючої панелі колектора.


      Порівняння контактів сонячних колекторів


    4. Суцільнолистова поглинаюча панель

      Поглинаюча панель сонячного колектора SintSolar CS виготовляється з цільного листа мідної стрічки. Уся поглинена енергія залишається надійно «замкненою» під поглинаючою панеллю, і може використовуватися тільки для нагрівання теплоносія, а не йти на збільшення теплових втрат.


      Пір'яний сонячний колектор

      Недорогий іноземний аналог


      Геліоколектор SintSolar CS

      Геліоколектор SintSolar CS
    5. Якісна теплоізоляція

      Використання якісної базальтової теплоізоляції, товщиною 50мм зі стабільними в часі параметрами, дозволяє істотно знизити втрати тепла й ефективно експлуатувати колектор, навіть у зимовий період, протягом усього терміну експлуатації. Збільшення товщини теплоізоляції з 30 до 50 мм приводить до збільшення ефективності геліоколектора майже на 6%, при цьому подорожчання геліоколектора відбувається усього на 1%.

    6. Прозора ізоляція з низьким вмістом заліза

      Чим нижче зміст заліза в склі, тим вище його коефіцієнт пропущення інфрачервоної складової сонячного спектра, і тим ефективніше працює колектор.

    7. Малий гідравлічний опір каналів поглинаючої панелі

      Гідравлічний опір колектора визначається параметрами трубної конструкції поглинаючої панелі. Найбільший вплив у колекторі SintSolar CS робить внутрішній діаметр під’єднувальних патрубків, що досить великий, який дозволяє в геліосистемах з примусовою циркуляцією використовувати малопотужні циркуляційні насоси.

    8. Вiдмiнностi вiд iнших плоских сонячних колекторiв

      Можна знайти на цiй сторiнцi.

  2. Висока якість
    1. Застосування тільки якісних матеріалів
    2. Поетапна перевірка якості виготовлення

      Спеціально розроблений технологічний процес для виробництва сонячних колекторів не допускає випуску неякісної продукції

      Колектор SintSolar CS відповідає ГОСТ 28310-89.

    3. Випробування в екстремальних умовах

      Колектори випробуються по ДСТУ 4034-2001. Для підтвердження високої надійності колекторів деякі іспити проводяться при підвищених навантаженнях.

  3. Тривалий термін експлуатації
    1. Мідна поглинаюча панель

      Мідь є корозійно-стійким металом. Протягом терміну експлуатації незначне окислювання міді не впливає на ефективність роботи колектора.

    2. Термін експлуатації поглинаючої панелі не менше 50 років

      Селективне покриття поглинаючої панелі складається з матеріалів, стійких до атмосферних впливів, сонячного випромінювання, і температурах до +300°С.

    3. Силіконова та EPDM ущільнювальна гума

      Використовувані в колекторі ущільнювачі, виготовлені із силіконової та EPDM гуми, через це вони не змінюють своїх властивостей під впливом навколишнього середовища і високих температур, протягом усього терміну експлуатації колектора.

    4. Базальтова теплоізоляція з вологовідштовхувальним просоченням

      Використовувана теплоізоляція розрахована на постійну робочу температуру до +250°С, вона практично не усмоктує вологу (навіть після повного занурення у воду). Усе це гарантує стабільність характеристик протягом усього терміну експлуатації.

    5. Корпус з анодируваного алюмінію

      Спеціально утворена оксидна плівка на поверхні алюмінію дозволяє зберігати елементи корпуса в незмінному виді, протягом усього терміну експлуатації.

    6. Ударостійка, прозора ізоляція

      У якості прозорої ізоляції застосовується загартоване скло товщиною 4 мм, і у 6 разів міцніше за звичайне скло. Це скло здатне витримати більшість можливих випадкових ударних впливів.

    7. Тверда і міцна конструкція корпуса

      Геометрія колектора забезпечує цілісність прозорої ізоляції (навіть якщо використовується звичайне скло). Співвідношення габаритних розмірів колектора 1:2 зменшує навантаження на скло і підвищує його міцність до ударних впливів.

  4. Простий і зручний монтаж
    1. Просте і надійне з'єднання

      З'єднання колекторів можливо здійснити двома способами: за допомогою спеціальної затискної муфти (рекомендується в невеликих системах) чи за допомогою пайки (рекомендується в системах з будь-якою площею сонячних колекторів). З'єднання пайкою більш надійне і не перешкоджає мідній трубі вільно переміщатися при температурних розширеннях. Патрубок колектора має розширення, тому пайка двох колекторів здійснюється тільки по одному стику.

      з
    2. Просте і надійне кріплення

      Колектор легко монтується на дахах будь-яких типів, стінах будинків і відкритих площадках. Усі кріпильні елементи виготовлені з анодируваного алюмінію (крім конструкцій на плоский дах) і з нержавіючої сталі. Опорні конструкції і кріпильні елементи розраховані на вітрове навантаження 30 м/с.

    3. Простота заміни прозорої ізоляції

      У конструкції колектора передбачена можливість легкої заміни скла без демонтажу системи.

    4. Оптимальні вагові та габаритні співвідношення

      Вагові та габаритні параметри колектора SintSolar CS задовольняють вимогам ДСТ 28310-89. У конструкції колекторів використовується задня стінка зі склопластику, що дозволило знизити вагу колектора до 40 кг.

  5. Ціна
    1. У 1,5-2 рази нижче західно-європейських аналогів
    2. Оптимальне співвідношення ціни і якості